20 LECIE NORDA BIZNES

12 stycznia 2018 r. Regionalna Izba Przedsiębiorców Norda świętowała 20-lecie swojej działalności.

Gala Jubileuszowa odbyła się w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie.       

Zaszczycili  nas swoją obecnością Marszałek Województwa Pomorskiego, Starosta Wejherowski i Pucki, Prezydenci, Burmistrzowie i Wójtowie z zaprzyjaźnionych miast i gmin. Ponadto w uroczystościach udział wzięli przedstawiciele wiodących organizacji i stowarzyszeń naszego województwa, oraz przedstawiciele firm zrzeszonych w naszej organizacji.

Podczas uroczystej Gali, Starosta Wejherowski Gabriela Lisius wręczyła Prezesowi organizacji Jackowi Pomieczyńskiemu medal „Za Zasługi dla Powiatu Wejherowskiego”. Wyróżnienie zostało przyznane za wieloletnią współpracę z samorządem Powiatu Wejherowskiego, a także za wkład w rozwój lokalnej gospodarki.

Za całokształt pracy na rzecz rozwoju przedsiębiorczości miasta i regionu podziękował wszystkim przedsiębiorcom Nordy marszałek Mieczysław Struk, wręczając Prezesowi Jackowi Pomieczyńskiemu pamiątkowy dyplom w formie ryngrafu.

Dodatkowo nasza organizacja  otrzymała Medal Róży, który w imieniu prezydenta Wejherowa zarządowi Izby  wręczyła Beata Rutkiewicz.

Fakt, że w dniu dzisiejszym spotykamy się na uroczystej gali dwudziestolecia Izby, wynika z wieloletniej pracy i zaangażowania wielu osób – mówił do zebranych w Filharmonii Kaszubskiej Jacek Pomieczyński, prezes Regionalnej Izby Przedsiębiorców „Norda”.

W związku z tym uhonorowano przyjaciół Izby najwyższym wyróżnieniem naszej organizacji, tj. dyplomem Granitowego Stolema. W ten sposób podziękowaliśmy Janowi Naskrętowi, Romanowi Grzenkowiczowi, staroście Gabrieli Lisius oraz  Prezydentowi Wejherowa Krzysztofowi Hildebrandtowi.

Najnowsze informacje: