BEZPIECZEŃSTWO NASZĄ WSPÓLNĄ SPRAWĄ

Jak nowe technologie wpływają na poprawę bezpieczeństwa? Dlaczego warto stawiać na stałą obsługę prawną? Jaką rolę we współczesnym świecie odgrywają agencje ochrony?

Odpowiedzi na te i inne pytania poznawali uczestnicy konferencji, która zorganizowana została w Hotelu & Spa River Style.

Do poszerzenia wiedzy z zakresu bezpieczeństwa przedsiębiorców i samorządowców zachęcał wejherowski oddział Pracodawców Pomorza oraz AGIS Security i AGIS Nieruchomości. Konferencja, w której uczestniczyło kilkadziesiąt osób, zorganizowana została pod hasłem: „Bezpieczeństwo naszą wspólną sprawą”.

Konferencja zorganizowana została przez zespół firm, które działają w wejherowskim oddziale Pracodawców Pomorza. Przygotowana została z myślą o lokalnych przedsiębiorcach i instytucjach samorządowych w celu przedstawienia nowych możliwości technicznych, zabezpieczających przede wszystkim nieruchomości zarówno instytucji publicznych, jak i mieszkań prywatnych oraz siedzib firm. W konferencji uczestniczył Prezes Izby Jacek Pomieczyński oraz członek Rady Izby Piotr Ruszewski.

Najnowsze informacje: