HRove środy

Dzień dobry! Wznawiamy spotkania z cyklu HRove Środy – organizowane przez p. Martynę Stolińską. Spotkania zostały zapoczątkowane w lutym 2019 roku, ale z wiadomych przyczyn musiały zostać zawieszone. I teraz czas to zmienić.

Serdecznie zapraszam Państwa na spotkanie 24.02.2021 o godz. 11:00, tym razem w wersji online, ale nadal w kameralnym gronie ( link do zapisów: https://forms.gle/fEBXP8Gx11Tzzhd68).

Tematem spotkania będzie „Home Office”, podczas którego dowiecie się Państwo :

* jaka jest geneza pracy zdalnej,
* jak wyglądają statystyki dotyczące pracy z domu,
* jak przeprowadzać zdalnie onboarding,
* jak monitorować pracę zespołu na odległość,
* jak utrzymać zaangażowanie i dbać o dobrostan Pracowników,
* jak efektywnie zarządzać zdalnie zespołem.

To tylko kilka zagadnień jakie przygotowała dla nas Prelegentka-Ewa Kirsz:
Wykładowczyni i menedżerka z wieloletnią praktyką w obszarze HR. Z wykształcenia socjolożka, z zamiłowania architektka krajobrazu i chirurg drzew. Studia ukończyła na Wydziale Filozofii i Nauk Społecznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Wykształcenie w kierunku związanym z obszarem HR uzupełniała na studiach podyplomowych na kierunkach: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (2008) oraz HR Business Partner z controllingiem personalnym (2017) w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu.

Jej doświadczenia zawodowe obejmują pracę z działach personalnych międzynarodowych organizacji oraz pracę dydaktyczną jako wykładowczyni.

Pracę HR-owca poznała od podszewki, dlatego wie, jak ważna jest w rozwijaniu ludzi komunikacja interpersonalna, a szczególnie dobry, dodający skrzydeł feedback.

Praktyczne i konkretne rozwiązania, praca na sytuacjach z życia wziętych oraz dzielenie się dobrymi praktykami to elementy, na które stawia podczas szkoleń i wykładów.

Polecamy i zapraszamy do zapisów.

Najnowsze informacje: