JUBILEUSZ FIRMY ROTOR

09 września 2016r. w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie odbyły się uroczystości jubileuszowe firmy ROTOR. Z ramienia naszej organizacji w uroczystościach uczestniczył Prezes Izby Pan Jacek Pomieczyński.

rotor-1Firma „ROTOR” jest postrzegana przez lokalne środowisko gospodarcze jako rzetelna firma i uczciwy pracodawca działający na rynku już od 25 lat.Kontrahenci firmy kojarzą markę „ ROTOR” z solidnymi towarami i usługami najwyższej jakości. Lokalna społeczność, organizacje pozarządowe wiedzą, że na firmę „ROTOR” zawsze można liczyć w potrzebie. O tym wszystkim najdobitniej świadczą najbardziej prestiżowe nagrody gospodarcze, wyróżnienia i dyplomy związane ze współpracą biznesową, oraz zwykłe podziękowania za ofiarowaną pomoc.

Firma „ROTOR” od wielu lat także aktywnie działa w strukturach Regionalnej Izby Przedsiębiorców „NORDA” doskonale rozumiejąc potrzeby lokalnej przedsiębiorczości. Na szczególne wyróżnienie zasługuje zaangażowanie właścicieli firmy przy wspieraniu biznesowej aktywizacji młodzieży w ramach corocznego konkursu „POMORSKI BIZNESPALN”.

Prezes Izby z okazji jubileuszu 25 lat działalności firmy „ROTOR” w imieniu Rady, oraz wszystkich członków Regionalnej Izby Przedsiębiorców „NORDA” złożył właścicielom firmy, panom: Leszkowi Glazie i Pawłowi Hapaniukowi serdeczne gratulacje, wyrazy uznania i życzenia dalszych sukcesów.

Jednocześnie ze względu na całokształt prowadzonej działalności firma ROTOR została uhonorowana najwyższym wyróżnieniem naszej organizacji: „DYPLOMEM GRANITOWEGO STOLEMA”

Najnowsze informacje: