RADA IZBY Z WIZYTĄ W FIRMIE SIBUK

Członkowie Rady Izby  na zaproszenie właściciela odwiedzili firmę SIBUK w Pucku. P.H.”Sibuk” to firma z rodzinnymi tradycjami, a jej założycielem 18.01.1977 r. był Gerard Kubis. w 1993 roku do spółki dołączył syn Krzysztof Kubis, a w 2014 roku wnuczka Olivia Kubis.

Firma od samego początku funkcjonuje w sektorze handlu i usług. Główna działalność opiera się na sprzedaży produktów AGD, RTV, mebli tapicerowanych oraz twardych, jak również oświetlenia oraz dywanów.

W 2014 roku działalność firmy została poszerzona o asortyment rowerowy oraz motoryzacyjny – motocykle i skutery. W ofercie znajduje się również serwisowanie jednośladów. W chwili obecnej firma P.H. Sibuk sp.j., to sieć 4 sklepów zlokalizowanych w obrębie miasta Puck oraz 2 autoryzowane salony sprzedaży: T-mobile. Właściciel firmy Pan Krzysztof Kubis oprowadził nas po wszystkich punktach sprzedaży opowiadając o tym, że  SIBUK  jest przedsiębiorstwem handlowym opierającym się na wartościach rodzinnych.

Rada Izby zagościła również u Starosty Puckiego Pana Jarosława Białka, który zaprosił naszych przedsiębiorców na krótkie spotkanie.

Najnowsze informacje: