Odwiedziny w siedzibie firmy ARMET BIS w Szemudzie

Wiceprezes Izby Jacek Pomieczyński w dniu 12.09.2022 odwiedził siedzibę firmy ARMET BIS  w Szemudzie, która  jest  wieloletnim członkiem Izby NORDA.

Firma ARMET BIS powstała w 1996 roku specjalizuje się m.in. w produkcji  nowoczesnych mebli i aranżacji  przestrzeni użytkowych.

Wizyta była okazją do poznania ciekawych i innowacyjnych rozwiązań meblowych, które osobiście zaprezentował właściciel i prezes firmy Kolega Robert Pstrągowski.  Dla firmy nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania w branży meblowej. Przykładem są  zabudowy gastronomiczne dla jednej z największych światowych  sieci “fast food” w których zastosowano innowacyjne połączenie płyt meblowych, elementów metalowych  i blatów z konglomeratów. Efekt jest oszałamiający i nie ma co się dziwić, że wyroby ARMET BIS są użytkowane w miejscach użyteczności publicznej w całej Europie.

Jesteśmy pod wrażeniem rozbudowy siedziby firmy ARMET BIS oraz jej dynamicznego rozwoju i oczywiście  życzymy dalszych sukcesów!

Wszystkim kolegom z Izby przypominamy: jeżeli myślisz o nowej zabudowie wnętrza i meblach w swoim biznesie (hotel, apteka, sklep) czy biurze to skorzystaj z oferty i możliwości ARMET BIS!

Najnowsze informacje: